O mnie

o mnie

Witam serdecznie wszystkich, którzy poszukują pomocy psychologicznej i psychoterapii nie tylko w związku z leczeniem, ale także w celu uaktywnienia swojego rozwoju psychicznego.

Zdaję sobie sprawę jak trudne może być rozmawianie o swoich problemach emocjonalnych nawet ze specjalistą. Dlatego moim priorytetem jest zapewnienie Państwu wysokiego poziomu usług, dostosowanych do Państwa potrzeb przy maksymalnym komforcie psychicznym i pełnej dyskrecji.

Mój gabinet zapewnia bezpieczną atmosferę, pozwalającą na swobodny, szczery i pełny zaufania kontakt między terapeutą a pacjentem.

Pracuję samodzielnie, w oparciu o posiadaną specjalistyczną wiedzę uzyskaną w trakcie studiów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz w Szkole Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, praktykę zawodową oraz intuicję.

Nieustannie poprawiam swoje kompetencje oraz aktualizuję wiedzę psychologiczną i z dziedzin pokrewnych poprzez odbywane szkolenia (m.in. Kurs Pomocy Psychologicznej przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA) oraz pracę pod superwizją wykwalifikowanych superwizorów.

Pracując w Konińskim Centrum Zdrowia Psychicznego, a wcześniej m.in. w Zakładzie Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c. w Koninie, mam w zdecydowanej większości przypadków do czynienia z osobami z depresją i zaburzeniami lękowymi oraz nerwicami. Praca nad problemami pacjenta stanowi zasadniczą część psychoterapii.

Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe opieram na terapii Gestalt.

Małgorzata Kubicka